281 66 000   info@pbtelpa.lv

Vārda dienas ballītes

Darba laiks 24/7 (pēc pieraksta)

 

vai zvani 281 66 000

Kur nosvinēt lielisku vārda dienas ballīti? Par to daudzi jubilāri lauza galvu. Katru gadu vēlamies tādus svētkus, kurus gan pats jubilārs, gan tā viesi neizmirstu un vēl ilgi paliktu atmiņā. Kad visas idejas ir izsmeltas, kur rīkot vārda dienas ballītes, mums ir risinājumslabākais un drošākais iekštelpu peintbola parks “PB Telpa”! Peintbols ir lieliska izklaide, kurā iztrakoties varēs gan bērni, gan pieaugušie. Garantējam, ka vārda dienas ballīte būs izdevusies!

 

Pieteikt spēli
ģimene spēlē lāzertagu

Dodies aizraujošajā izklaidē ar ģimeni, draugiem un pašiem mazākajiem – esam padomājuši par visiem. Īpaši mazākajiem spēles dalībniekiem piedāvājam noregulēt mazāku lodītes trieciena spēku, lai izvairītos no nepatīkamām sāpēm un zilumiem. Vārda dienas ballīte būs izdevusies kā lieliem, tā maziem – aizraujoši pavadīts laiks un lieliskas atmiņas garantētas. 

Ja izvēlies vārda dienas ballīti svinēt mūsu peintbola parkā, ņem vērā, ka sagādāto mielastu un kūku vari droši ņemt līdzi, jo blakus spēles laukumam ir atpūtas zona, kurā iespējams uzklāt svētku galdu un atpūtas brīžos uzkost kādu gardumu. Ja spēles laikā prāts uz ēšanu nenesas, neuztraucies, pēc spēles droši vēl stundu varēsi mierīgi pasēdēt pie uzklātā svētku galda un turpināt vārda dienas ballīti. 

Kad vārda dienas ballītei plāni ir noskaidroti, dodies pie mums. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo ekipējumu, lai spēli vari baudīt pilnvērtīgi. Visos spēles komplektos ir iekļauti 2 stundas spēles laiks, iespēja stundu pēc spēles uzkavēties atpūtas zonā un turpināt vārda dienas ballīti, peintbola aizsargekipējums, neierobežots bezmaksas bumbiņu skaits. Viss ir pavisam vienkārši – vārda dienas ballītes organizēšana vairs negulstas uz jubilāra pleciem. Jums atliek tikai ierasties uz svinībām, parūpēties par nelielu mielastu un paņemt līdzi vislabāko garastāvokli!

Pieteikt spēli
peintbola ierocis, kuru tur zēns

Cenas 2 stundu spēles laikam (kopīgais aktivitātes garums 3h):

Premium paka

 • profesionālais ierocis +automātiskais loaderis (šaušanas ātrums 25 bumbas sekundē)
 • precizitāte 9/10
 • komforts 10/10
 • elektroniskais loaderis – neķerās lodīšu padeve

25 € (1 personai)*

*Bērni, studenti – 25 €
Pieaugušie – 27 €

Standarta paka

 • amatieru ierocis + automātiskais loderis (šaušanas ātrums 12 bumbas sekundē)
 • precizitāte 7/10
 • komforts 7/10
 • elektroniskais loaderis – neķerās lodīšu padeve
 

 20 € (1 personai)**

**Bērni, studenti – 20 €
Pieaugušie – 22€

Ekonomiskā paka

 • maksimālais šaušanas (šaušanas ātrums 7 bumbas sekundē)
 • precizitāte 5/10
 • komforts 4/10
 

15 € (1 personai)***

***Bērni, studenti – 15 €
Pieaugušie – 17 €

Ja esi izlēmis, kā vārda dienas ballīti pavadīsi, tad droši sazinies ar mums, lai Jūsu vārda dienas ballīte būtu izdevusies. Garantējam lieliski pavadītu laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī pašiem mazākajiem šī aktivitāte ies pie sirds. Sarīko neaizmirstamu vārda dienas ballīti, kuru atcerēsies mūžam!

Par mums

Mūsu peintbola parkā tiek izmantotas otrreizēji lietojamajās peintbola lodītes.
Tās atšķiras no ierastā peintbola ar to, ka bumbiņas nav pildītas ar krāsu, bet ir izveidotas no lateksa un trāpījuma gadījumā neatstāj nekādus traipus, trāpījumu cilvēks vienkārši sajūt.
Tāpēc mūsu parkā papildus lodītes ir BEZ MAKSAS
Darba laiks 24/7 (pēc iepriekšēja pieraksta)

Kontakti

Adrese: Ūnijas iela 12, Rīga, LV-1084
Telefons: (+371) 281 66 000
E-pasts: info@pbtelpa.lv
Webs: http://www.pbtelpa.lv
E-pasts: info@pbtelpa.lv