Zvaniet: +371 28 166 000 vai aizpildiet pieteikumu šeit >>

PB Telpa organizetās skolēnu eksursijas 2022/2023 sezonā

- Pavadošajiem skolotājiem bezmaksas
- Īpašas atlaides grupām
- Profesionāli instruktori rūpēsies par drošību
- Bezmaksas autostāvvieta autobusiem
- Varat paņemt līdzi savus ēdienus un dzērienus - Interaktīva lekcija fitnesā – bezmaksas izglītojošā daļa sertificēta sporta trenera vadībā kas iekļauj treniņ programmu un pareiza uztura programmu. Ievads fitnesā un veselīgā uzturā.

Katru septembri skolēni dodas atpakaļ uz skolu un gūst jaunas zināšanas kamēr PB Telpa gatavojas jaunajai ekskursiju sezonai un organize dažādas sporta aktivitātēs.
Mēs piedāvajām trīs interesantus atpūtas parkus jo katrs ir īpašs ar saviem aktivitāšu veidiem un atrašanās vietu.
Zaķusalas parks – ko mēs dēvējam par zaļo oāzi pašā Rīgas centrā uz pašas Daugavas upes. Tā tas arī ir. Ierodoties šeit ir sajūtams svaigums, zaļums un miers, kas skolēniem ļaus izbaudīt sporta aktivitātes un spēles atrodoties ārpus skolas. Zaķusalā ir pieejama kafejnīca, kura rūpēsies lai bērni būtu paēduši pēc lielās izskriešanās peintbola vai lāzertaga spēles. Tiek piedāvātas dažāda izmēra teltis, kas rūpēsies lai skolēniem būtu kur patverties slapjā un aukstā laikā. Nojumes tiek apsildītas ar gāzes sildītājiem, kā arī dažādas citas spēles, piemēram, badmintons, lielā jenga ar klučiem, petanga utt.
Juglas parks – īpašs ar to, ka atrodas iekštelpās. Tas nozīmē tikai to, ka spēles var notikt jebkuros laikapstākļos, kā arī pēc iepriekšējā pieraksta mēs strādājam jebkurā diennakts laikā. Lāzertaga spēle Juglā ir īpaša un interesantāka, jo piedāvajam gaismas un skaņu efektus, kas ļaus bērniem iejusties industriālajā datorspēlē. Lai ekskursija būtu izdevusies mums ir pieejama atpūtas telpa kurā ir iespējams uzturēties vēl 1h pēc spēles bezmaksas.
Ogres novada parks – īpašs jo atrodas pie skaistās Ogres upes. Ir izveidoti 2 dažādi laukumi kurus ir pat iespējams apvienot kā vienu laukumu. Tas ir domāts tā lai mēs varētu uzņemt lielākas skolēnu grupas. PB Telpa piedāvā viesu māju, kempingus, telšu vietas, kā arī ir iespēja uzrīkot dažādas sporta spēles ar mūsu komandas palīzību. Tas nozīmē to,ka skolotājiem atliks vienīgi atpūsties un izbaudīt skaisto Latvijas dabu.
Rakstiet mums uz [email protected], vai rezervējat spēli šeit – https://pbtelpa.lv/ekskursijas/ kā arī var rezervēt zvanot uz tālr. 28166000 un mēs jums palīdzēsim uzrīkot jautru un neaizmirstamu skolēnu ekskursiju.
Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rezervācijas FORMA !

  Kādu spēli spēlēsiet?

  PeintbolsLāzertags

  Vieta

  Āra laukums ZaķusalaIeštelpas Juglā, Salamandras 1Āra laukums Ogres nov.

  Gaidīsim jūsu komentārus un informāciju par interesējošo pasākuma veidu un aktivitāti.

  Cik ilgi spēlēsiet?


  Datums