fbpx

Arī šobrīd esam atvērti! Piedāvājam  peintbola un lāzertaga spēles līdz 20 personām vienā grupā, āra laukumā.

 

Peintbols, laivošana un pirtis atpūtas kompleksā Krasti

Mūsu peintbola āra laukums atrodas Ogres novadā, 70 km (pa jaunu asfalta segumu) attālumā no Rīgas centra, Z/S “Krasti” Atpūtas komplekss.

Pie mums varēsiet uzspēlēt peintbolu vai lāzertagu, doties laivu braucienā pa Ogres upi, pēc aktivitātēm nosvinēt lielākus svētkus viesu namā (līdz 70 personām) vai mazāku ballīti guļbūves pirtiņā, kā arī izmantot lapeni ar iebūvētu grillu, nakšņot un atpūsties kempingā, nopeldēties pludmalē ar dabīgo džakuzī,bet par visu sīkāk mazliet zemāk.

Ogres novada peintbola parks

Vēlies iepriecināt savu atvasi ar neaizmirstamu ballīti?

Peintbola Ballīte!

Tas ir tieši tas, kas Jūsu censonim ir vajadzīgs! Vai tā ir bērnu dzimšanas dienas ballīte, vārda dienas svinības vai vienkārša draugu ballīte, Jūs kopā ar ģimeni un draugiem jautri pavadīsiet laiku un iegūsiet neaizmirstamas emocijas!

Īpaši mazajiem jubilāriem un viņu draugiem – tikai pie mums ir pieejams 50. kalibra peinbols, lai izvairītos no lielām sāpēm un zilumiem!

Ieteicamais spēlētāju vecums no 7 gadu vecuma!

Atpūtas kompleksa piedāvātie pakalpojumi:

 • Peintbols un lāzertags;
 • Atpūtas māja kompānijām līdz 70 cilvēki;
 • Guļbūves pirts kompānijām 10-20 cilvēki;
 • Laivu braucieni pa Ogres upi;
 • Lapene ar iebūvētu grillu;
 • Nakšņošana ”muciņās” divvietīgās un četrvietīgās;
 • Telšu vietas;
 • Ugunskura vietas;
 • Pludmale ar dabīgo džakūzī;
 • Sporta inventāra noma;
 • Makšķerēšana Ogres upē;
 • Ēdināšanu (pēc iepriekšējas vienošanās);
 • Volejbola laukums;
 • Pasākumu organizēšana.

Peintbols

Peintbols tautā iemīļotajā taktiskajā stilā! Laukumu izveidojuši Taktiskā peintbola entuziasti, komanda MOTO-SKI. Laukums joprojām tiek izmantots taktiskā peintbola treniņiem, tāpēc ir pārdomāts, interesants un patstāvīgi tiek atjaunots un uzlabots! Ekipējumā pieejami mehāniskie peinbola markeri Tippmann 98 un Tippmann FT-12.

Bērni būs sajūsmā! Un ne tikai bērni būs sajūsmā, jo lielākajā daļā grupu spēlēs kopā ar mazajiem ķipariem piedalās arī vecāki un pat vecvecāki, un kopā gūst neaizmirstamas un visnotaļ pozitīvas atmiņas un emocijas! 

Riepu laukums:

Sportiskā stilā veidots dažādu izmēru riepu laukums ar dažādiem interesantiem elementiem, kā, piemēram, čūska ar mākslīgo zālāju, doritos u.c! Ļoti ātrs, dinamisks, maksimāli pielīdzināts sporta peintbolam. Laukuma centrā izvietota 4 metrus augsta raķete!

Krasta laukums:

Laukums izvietots upes krastā un upes krasts ir kā laukuma sastāvdaļa. Dinamisks, pārdomāts taktiskā peintbola laukums, ar imitētiem nocietinājumiem, ēkām, mikroautobusiem, dažādiem vairogiem, torņiem un maisu krāvumiem!

Katram spēlētājam tiek izdalīts ekipējums:

Iesaceju ekipejuma komplekts
Cenas norādītas par vienu personu Standarta Cena Eur
Spēles komplekts ar 100 lodītēm 9
Spēles komplekts ar 500 lodītēm 20
Spēles komplekts ar 1000 lodītēm 35
Spēles komplekts ar 2000 lodītēm 55

Papildus lodīšu Cenas :

100 gab. 4
500 gab. 15
2000 Gab 50

Peintbola sākuma komplektā ietilpst:

 • Maska;
 • Markeris (peintbola mehāniskā pistole);
 • Speciāls aizsargtērps;
 • 100 lodītes;
 • Atkārtota gaisa uzpilde bez maksas;
 • 2 peintbola laukumi;
 • Instrukcija;
 • Tiesnesis;

*Aizsargvestes sievietēm un bērniem bez maksas!

Atpūtas māja (viesu nams)

Viesu nams “Krasti” kompānijām līdz 70 cilvēki (36 gultasvietas)

Atpūtas māja ”Krasti” ir vieta, kur Ogres upes krastā, dabas pievārtē, var atpūsties no lielās ikdienas steigas un pavadīt jaukus un skaistus mirkļus ar saviem draugiem, radiem, darba kolēģiem, paziņām vai biznesa partneriem! Lieliska vieta kāzām, svinībām, korporatīvajiem pasākumiem vai semināriem!

Atpūtas mājā pieejama:

 • plaša halle ar verandu,
 • otrajā stāvā atpūtas zona, 2 lodžijas, 4 guļamistabas,
 • sauna ar baseinu,
 • virtuve,
 • 5 sanmezgli,
 • blakus māja ar 2 guļamistabām un plašu lapeni.
 • Cenā iekļauti arī trauki un mūzikas sistēma.

Cena (par diennakti): 

Vasaras periodā (Maijs -Septembris) 750 Eur + PVN

Ziemas periodā (Oktobris-Aprīlis) 500 Eur + PVN

Katra nākamā diennakts – 50%

Guļbūves pirts

Paredzēta kompānijām līdz 20 cilvēkiem (8 gultasvietas). Guļbaļķu pirts, kas izvietota skaistā vietā, Ogres upes krastā. Šeit varēsiet nopērties ar pirts slotiņām, kā arī pēc pēršanās veldzēties Ogres upē. Priekšnamā nosvinēt kādu pasākumu un otrajā stāvā pēc svinībām atlaisties un izgulēties!

Cena (par diennakti): 

Vasaras periodā (Maijs -Septembris) 150 Eur + PVN

Ziemas periodā (Oktobris-Aprīlis) 100 Eur + PVN

Katra nākamā diennakts – 50%

Kempings

Kempingā varēsiet uzcelt savu telti vai pārnakšņot kādā no kempinga “muciņām”, pieejamas divvietīgas un četrvietīgas muciņas.

Cena (par diennakti): 

Divvietīga muciņa : 30 Eur + PVN

Četrvietīga muciņa: 40 Eur + PVN

Telts vieta: 10 Eur + PVN

Katra nākamā diennakts – 50%

Laivu noma

Pamatā piedāvājam laivošanu pa Ogres upi, bet ir iespējams vienoties arī par citiem maršrutiem. Laivu nomā izmantojam polietilēna kanoe laivas, kuras ir daudz izturīgākas nekā stiklšķiedras laivas, tādēļ spēs Jūs pasargāt no neparedzētiem izdevumiem, kuri varētu rasties saskaroties ar kādu zemūdens akmeni!

Cenas:

Vienas laivas noma 30 EUR + PVN (laivā 3 vietas)

Mūsu piedāvātie Ogres upes maršruti (maršrutus ir iespējams apvienot divu dienu braucienā):

 

1. Maršruts Menģele – “Krasti”

             Maršruts paredzēts nesteidzīgas atpūtas cienītājiem, kuri vienkārši vēlas pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem mierīgā gaisotnē uz ūdens. Šajā posmā upes tecējums ir lēns un mierīgs.

Ogre lejpus Meņģeles rāmi plūst caur Vērenes mežiem, tās krasti ir stāvi, vietām ar jaukām smilšu sērēm, gobu saknes krastos vieš tēlaini teiksmainas fantāzijas un to lapotne sniedz patvērumu no stiprās saules stariem. Sasniedzot Vērenes tiltu, pāri vecā tilta balsta drupām, ko Otrā Pasaules kara laikā, kā vietējo māju saimnieks Mārtiņš stāstīja, atkāpjoties uzspridzināja krievi, veidojas neliela straujtece, jāuzmanās no zemūdens akmeņiem un stiegrojuma. Zem tilta ir sekls, bet lejpus tilta ir liels dziļums. Pēc pāris kilometriem upes kreisajā krastā ir jauka apmetnes vieta, kur piestāt un nopeldēties, ieturēties, bet aiz līkuma ir liela smilšu sēre. Atliek vien izvēlēties –  ēnaina pļaviņa vai saulains dzeltenu smilšu krasts. Aptuveni pēc 6 km upes labajā krastā atrodas mūsu atpūtas komplekss ”Krasti”, kas arī būs šī maršruta galamērķis.

2. Maršruts “Krasti” – Lēdmane

              Maršruts paredzēts jau aktīvākas atpūtas piekritējiem, jo šis posms Ogres upē ir viens no interesantākajiem – ar krācītēm un attekām gar saliņām.

Maršruta sākums ir atpūtas komplekss ”Krasti”. Jau neilgi pēc maršruta sākuma sastapsimies ar pirmajām krācītēm, kas izveidojušās no ”Dzērves dzirnavu” aizsprosta paliekām. Upe šeit kļūst dzīva, šņāc un krāc, mazā ūdens līmenī jāuzmanās no zemūdens akmeņiem. Lejpus “Dzērves dzirnavu” aizsprosta krāces ir mūsu peldvieta, un, ja ir laiks un saulaina diena, tad šeit noteikti vajag izmēģināt dabīgo džakūzī, iebrienot krācē un nosēžoties aiz kāda akmens. No šīs vietas sākas maršruta interesantākais posms, līdz Maskavas šosejas tiltam, tālāk upes tecējums mazliet pierimst.

Upes krastos vietām parādās pa kādam baltam lodīšu smilšakmens atsegumam un no jauna upes tecējums uzņem ātrumu pirms Lēdmanes, mazliet iekrācoties plūstot pāri ”Tomēnu” dzirnavu dambja paliekām. Drīz pēc tam skats paveras uz smilšakmens krauju, kas izveidojusies upes labajā krastā.  Tālāk upe atkal samazina ātrumu un atpūtas režīmā varam laivot līdz “Lobes krogam”, kuru atpazīsim pēc lapenītes, kas uzcelta upes kreisajā krastā.